Contact

Voor algemene vragen en ideeën:

Drs. Jacqueline Dekker
Programmamanager Leiden-Delft-Erasmus
J.K.Dekker@tudelft.nl
T +31 (0)15 278 6777
M +31(0)6 18 54 68 10

Voor vragen over de Leiden-Delft-Erasmus strategie 2019-2024:

Drs. Ronald van den Bos
Strategisch adviseur Leiden-Delft-Erasmus
ronald.vandenbos@eur.nl
M +31 (0)6 13 32 92 17

Communicatieservices:

Katja Hoiting 
Communicatieadviseur Leiden-Delft-Erasmus Centres
k.hoiting@tudelft.nl
M +31(0)6 49 94 37 75

Leiden-Delft-Erasmus Centres

Centre for BOLD Cities

Prof. dr. Liesbet van Zoonen
Wetenschappelijk directeur
vanzoonen@fsw.eur.nl
T +31 (0)10 408 20 76

Centre for Economic and Financial Governance

Prof. dr. Fabian Amtenbrink
amtenbrink@law.eur.nl
T +31 (0)10 408 86 90 / 10 408 15 73

Centre for Education and Learning

Prof. dr. Marcus Specht
M.M.Specht@tudelft.nl
+31 (0)15 278 39 66

Centre for Frugal Innovation in Africa

Prof. dr. Peter Knorringa
knorringa@iss.nl
T +31 (0)70 426 05 84

Centre for Global Heritage and Development

Prof. dr. Jan Kolen
j.c.a.kolen@arch.leidenuniv.nl
+31 (0)71 527 12 84

Centre for Metropolis & Mainport

Prof. dr. Carola Hein
c.m.hein@tudelft.nl
T +31 (0)15 2784192

Centre for Safety and Security

Prof. dr. ir. Genserik Reniers
G.L.L.M.E.Reniers@tudelft.nl
T +31 (0)15 278 37 49

Centre for Sustainability

Prof. dr. Arnold Tukker
tukker@cml.leidenuniv.nl
T +31 (0)71 527 56 32

Medical Delta

Gertine van der Vliet
g.m.vandervliet@tudelft.nl
T +31(0)15 278 49 61