Contact

Voor algemene vragen:

Drs. Jacqueline Dekker
Programmamanager Leiden-Delft-Erasmus
J.K.Dekker@tudelft.nl
T +31 (0)15 278 6777
M +31(0)6 18 54 68 10

Communicatieservices:

Katja Hoiting 
Communicatieadviseur Leiden-Delft-Erasmus Centres
k.hoiting@tudelft.nl
M +31(0)15 278 56 90

Leiden-Delft-Erasmus Centres

Centre for BOLD Cities

Prof. dr. Liesbet van Zoonen
Wetenschappelijk directeur
vanzoonen@fsw.eur.nl
T +31 (0)10 408 20 76

Centre for Education and Learning

Prof. dr. Marcus Specht
M.M.Specht@tudelft.nl
+31 (0)15 278 39 66

Centre for Frugal Innovation in Africa

Prof. dr. Peter Knorringa
knorringa@iss.nl
T +31 (0)70 426 05 84

Centre for Global Heritage and Development

Prof. dr. Jan Kolen
j.c.a.kolen@arch.leidenuniv.nl
+31 (0)71 527 12 84

Centre for Sustainability

Prof. dr. Arnold Tukker
tukker@cml.leidenuniv.nl
T +31 (0)71 527 56 32

Medical Delta

Gertine van der Vliet
g.m.vandervliet@tudelft.nl
T +31(0)15 278 49 61