Contact

Voor algemene vragen en ideeën:

Drs. Jacqueline Dekker
Projectmanager Leiden-Delft-Erasmus
J.K.Dekker@tudelft.nl
T +31 (0)15 278 6777
M +31(0)6 18 54 68 10

Voor vragen over de Leiden-Delft-Erasmus Centres:

Drs. Hilje Papma
Adviseur strategische communicatie en wetenschapscommunicatie
Leiden-Delft-Erasmus Centres
h.d.papma@tudelft.nl
M +31(0)6 43 46 83 57

Voor vragen over deze website:

Astrid Taal
Communicatiemedewerker Leiden-Delft-Erasmus
a.n.taal@tudelft.nl
T +31 (0)15 278 79 29
M +31(0)6 48 41 94 38
 

Leiden-Delft-Erasmus Centres

Centre for BOLD Cities

Prof. dr. Liesbet van Zoonen
Wetenschappelijk directeur
vanzoonen@fsw.eur.nl
T +31104082076

Centre for Economic and Financial Governance

Prof. dr. Fabian Amtenbrink
amtenbrink@law.eur.nl
T +31 (0)10 408 86 90 / 10 408 15 73

Centre for Education and Learning

Prof. dr. Henk Dekker
dekkerh@fsw.leidenuniv.nl
+31 (0)71 527 2727

Centre for Frugal Innovation in Africa

Prof. dr. Peter Knorringa
knorringa@iss.nl
T +31 (0)70 426 05 84

Centre for Global Heritage and Development

Prof. dr. Jan Kolen
j.c.a.kolen@arch.leidenuniv.nl
+31 (0)71 527 12 84

Centre for Metropolis & Mainport

Prof. dr. Rob Zuidwijk
rzuidwijk@rsm.nl
T +31 (0)10 408 2235

Centre for Safety and Security

Prof.dr.ir. Genserik Reniers
G.L.L.M.E.Reniers@tudelft.nl
T +31 (0)15 278 37 49

Centre for Sustainability

Prof. dr. Arnold Tukker
tukker@cml.leidenuniv.nl
+31 (0)71 527 56 32

Medical Delta

Roel Kamerling MSc
roel.kamerling@medicaldelta.nl
T +31 15 278 7993